Uczniowski Klub Sportowy "SANCHIN" został powołany do życia w dniu 28.10.2008 r. na miesjce Ośrodka Rekreacyjno - Sportowego "Sanchin". Zajęcia odbywają się w profesjonalnym DOJO ul. Pomnikowa 2A.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, posiadających uprawnienia państwowe wydane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu, oraz przygotowanie pedagogiczne. Nasi instruktorzy posiadają także najwyższe stopnie mistrzowskie w Goju Ryu Karate Do w Polsce. W trakcie zajęć ćwiczymy Kihon czyli podstawy, Kata czyli formy i Kumite czyli walki. Do treningu walk wykorzystujemy worek, tarcze, skakanki i „łapki trenera”. W trakcie Kumite uderzamy dużo po łukach, stosujemy niskie kopnięcia, podcięcia i rzuty. Choć Goju Ryu jest Karate pełno-kontaktowym, w umiejętny sposób, poparty wieloletnim doświadczeniem prowadzone są również zajęcia rekreacyjne dla dzieci.

Sama nazwa klubu „SANCHIN” oznacza z języka japońskiego „trzy bitwy”, bitwę samego siebie ze swoim słabym ciałem, słabym umysłem i słabym duchem, jednym słowem w naszym klubie uczymy przełamywać własne ograniczenia…

W 2015 roku Klub nawiązał wpółpracę z So Honbu Dojo Jundokan na Okinawie.

 

WŁADZE KLUBU

 

W dniu 27.10.2008 r. zakończył swoją 4 letnią działalność Ośrodek Rekreacyjno – Sportowy „Sanchin” i w jego miejsce został powołany do życia Uczniowski Klub Sportowy „SANCHIN” działający w Dojo przy ul Pomnikowej 2a w Markach.

W trakcie Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego wybrano następujące osoby do organów reprezentujący i nadzorujacych dziłalność klubu:

 

ZARZĄD  UKS "SANCHIN"

Monika Małecka - Prezes

Grzegorz Męczyński - Sekretarz

Alicja Halczuk - Członek

 

 Do Komisji Rewizyjnej UKS „SANCHIN” weszły następujące osoby:

KOMISJA REWIZYJNA

Andrzej Szabelski - Przewodniczący

Szymon Giedrojć - Sekretarz

Piotr Lasecki - Członek

 

Dokumenty do pobrania

 

- Regulamin Uczniowskiego Klubu Sportowego "Sanchin".

- Oświadczenie o posiadaniu ubezpieczenia NNW oraz o stanie zdrowia dziecka.

- Wniosek o przyjęcie do klubu Sportowego.

 

Thursday the 25th. Copyright © Uczniowski Klub Sportowy "SANCHIN" .