3 czerwca br. zawodnicy UKS Sanchin po raz kolejny wystąpili przed marecką publicznością. Nasi zawodnicy mogli pokazać pełen wachlarz umiejętności nabytych na treningach podczas "Dni Marek". W pokazie wzięli udział zarówno początkujący adepci karate, jak i trenujący w naszym klubie już od wielu lat.

Pokaz rozpoczął się wykonaniem technik podstawowych. Następnie karateka zaprezentowali pracę z użyciem tarcz oraz luźną walkę, czyli techniki, które są stałym elementem treningów w dojo. Kolejnym punktem pokazu było kata w wykonaniu dwójki naszych uczniów, którzy zaprezentowali formy Seiyunchin i Shisochin. Na zakończenie pokazu zgromadzona publiczność zobaczyła, w jaki sposób poszczególne sekwencje kata mogą zostać zastosowane w samoobronie lub w walce.

Pokaz poprowadziła Sensei Monika Małecka (6 DAN).

Serdecznie dziękujemy karateka z UKS Sanchin za udział w pokazie. Jak zwykle byli gotowi poświęcić swój wolny czas i dać z siebie wszystko, aby jak najlepiej wypaść reprezentując nasz klub.

Po pokazie odbyła się dyskoteka z okazji dnia dziecka w naszym klubie. Dzieci przyszły pobawić się i potańczyć pod okiem Sensei Moniki. W trakcie dyskoteki dzieci mogły pobawić się na piłkach do skakania i grały w różne gry. Można także było się uraczyć słodkościami znajdującymi się na stole. Odbyło się także losowanie, gdzie pod koniec dyskoteki zostały rozdane nagrody dla uczestników. Wszyscy świetnie się bawili, zarówna na pokazie, jak i na dyskotece.

 


Sekretarz UKS "SANCHIN"
Grzegorz Męczyński

Foto: zespół

 

Thursday the 25th. Copyright © Uczniowski Klub Sportowy "SANCHIN" .