W dniach 04.03. – 29.04.2015 r. odbyła się VII edycja bezpłatnego kursu samoobrony dla kobiet „Bezpieczna Kobieta”. Organizatorem aktywności był Uczniowski Klub Sportowy „SANCHIN” oraz Urząd Miasta Marki. Kurs objął Honorowym Patronatem Burmistrz Miasta Marki pan Jacek Orych.

Zajęcia prowadzili instruktorzy Goju Ryu Karate Do Monika Wysocka – 4 Dan, Piotr Wysocki – 6 Dan oraz w roli asystenta Damian Czerniakiewicz – 1 Dan. Materiał szkoleniowy podzielony był na sesje tematyczne i obejmował podstawowe uderzenia i kopnięcia we wrażliwe punkty znajdujące się na ciele człowieka oraz uwolnienia z różnych uchwytów i obchwytów. Techniki samoobrony zaczerpnięto z oryginalnego systemu walki z Okinawy – Goju Ryu Karate Do. Wszystkie treningi odbywały się w profesjonalnym Dojo (sali do ćwiczeń) jakim od listopada dysponuje UKS „SANCHIN”, a które znajduje się w Markach przy ul. Pomnikowej 2A.

W dniu 29.04.2015 r. odbyło się uroczyste zakończenie zajęć. Wydarzenie to zaszczycił swoją obecnością Burmistrz Miasta Marki pan Jacek Orych, który nie kryjąc podziwu dla jego uczestniczek wręczył wszystkim wytrwałym okolicznościowe certyfikaty ukończenia kursu.

GRATULUJEMY !!!


Sekretarz UKS "SANCHIN"
Piotr Wysocki

 

Friday the 21st. Copyright © Uczniowski Klub Sportowy "SANCHIN" .